חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 7 ביוני 2013

סוף סוף וגאס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

סוף סוף וגאס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / Last Vegas 2013
אחד הסרטים המצחיקים ביותר של השנה הוא הסרט סוף סוף וגאס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה, שהוא סרט קומדיה שעוקב אחרי ארבעה חברים טובים שנוסעים לעיר ההימורים לאס וגאס בשביל לחגוג את מסיבת הרווקים של בילי שאותו מגלם מייקל דאגלס, שנותר החבר האחרון מהרביע
ייה שעוד לא התחתן. אין ספק שסרט זה יצמיד אתכם למסך ויצחיק אתכם לכל אורכו. במאי הסרט סוף סוף ווגאס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה, הוא ג'ון טורטלטאוב והשחקנים הראשיים בו הם רוברט דה נירו, מורגן פרימן, מייקל דאגלס שנחשבים לשחקנים מהטובים ביותר בהוליווד כיום.
סוף סוף וגאס, סוף סוף וגאס לצפייה ישירה, סוף סוף וגאס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה, סוף סוף ווגאס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה בחינם.      

8 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר