חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 7 ביוני 2013

ת'ור העולם האפל לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

ת'ור העולם האפל לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
ת'ור חוזר בסרט נוסף, הפעם ת'ור העולם האפל. אחרי שהתאהבנו בו בסרט הראשון ת'ור ובסרט הנוקמים מגיע אליו סרט זה שבמרכזו עומד כמובן ת'ור בעל הגרזן שהוא גיבור יפה, חזק ובמהלך הסרט עובר הרפתקאות יוצאות דופן. למי שלא מכיר מדובר בסרט אקשן, מדע בדיוני, הרפתקאות, פעולה, פנטזיה מהמשובחים ביותר של הקיץ. במאי הסרט הוא אלן טיילור והשחקנים המככבים בו הם כריס המסוורת' - בתפקיד הראשי, נטלי פורטמן החצי ישראלית, אידריס אלבה, ג'יימי אלכסנדר, טום הידלסטון, ג'וש דלס, דוויד סטיי ועוד רבים וטובים אחרים.ת'ור העולם האפל, ת'ור העולם האפל לצפייה ישירה, ת'ור העולם האפל לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.      

32 תגובות:

 1. כל הכבוד לכם

  השבמחק
 2. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 3. איפה הקישור לסרט ???

  השבמחק
 4. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 5. איפה הקישור לסרט??

  השבמחק
 6. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 7. איפה הקישור

  השבמחק
 8. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 9. איפה הקישור לסרט????

  השבמחק

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר