חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 7 ביוני 2013

על הקצה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

על הקצה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
הסרט על הקצה הוא סרט דרמה, מתח שירתק אתכם למסך, לכל אורכו. במהלך סרט זה, מתרחש לו מאבק בין פנדמליסט נוצרי לבין אתאיסט, קרב על רקע פילוסופיה ודת הוויכוח עולה מדאגה כאשר המאמין מחייב את האתאיסט לעמוד על מעקה חלון ומאל. אותו לבחור לבחור בחייו לבין חייו של מישהו אחר. כעת על האתאיסט לשאול עצמו האם הוא מוכן להקריב את חייו של מישהו אחר. מדובר באחד הסרטים המעניינים ביותר של השנה. במאי וכותב הסרט הוא מאטהו צ'אפמן, ובו מככבים השחקנים צ'רלי הונאם, טרנס הווארד, ליב טיילר, פטריק ווילסון, ג'קליין פלמינג, כריסטופר גורהאם, ג'יליאן בטרסון ועוד רבים וטובים אחרים.על הקצה, על הקצה לצפייה ישירה, על הקצה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר