חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 7 ביוני 2013

המשחק של אנדר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

המשחק של אנדר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
הסרט המשחק של אנדר הוא סרט מדע בדיוני, פעולה, הרפתקאות, דרמה, אקשן שמספר על תקופה בדיונית בעבר הרחוק שבה כדור ארץ נכבש על ידי חייזרים אכזריים. כ- 70 שנה מאוחר יותר, בני האדם החליטו להתאחד בשביל להלחם ולמנוע את השמדתם. הדמות המרכזית בסרט המשחק של אנדר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא אנדר וויגין שהוא נער צעיר שהופרד מאחותו ונשלח לבית ספר צבאי בחלל, שם עליו להתאמן ולהתכונן לתקיפה נגד החייזרים הקטלניים. במאי הסרט הוא גאווין הוד ובו מככבים השחקנים ג'ימי פינצ'אק, הריסון פורד, אביגייל ברסלין, בן קינגסלי, ויולה דייויס, מוייזס אריאס, נונסו אנוזי ועוד רבים וטובים אחרים.המשחק של אנדר, המשחק של אנדר לצפייה ישירה, המשחק של אנדר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

7 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר