חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 7 ביוני 2013

הקרב על הרחבה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הקרב על הרחבה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
הסרט הקרב על הרחבה הוא סרט דרמה, קומדיה מסחרר וקצבי במיוחד שעוסק באולימפיאדה של רקדני הברייקדאנס מכל רחבי העולם. הסרט מתמקד בנבחרת האמריקאית שלא זכתה בתואר הנכסף כבר יותר מחמש עשרה שנה. רקדן ההיפ הופ האגדי דאנטה רוצה להחזיר את ארצו לקדמת הבמה ולכן מגייס את חברו בלייק ויחד הם מאמנים את הנבחרת. כעת השאלה הגדולה היא האם יצליחו להוביל את הנבחרת לזכייה בתואר הגדול והחשוב ביותר בעולם הריקוד. אין ספק סרט זה יגרום לכם לזוז ולרקוד לכל אורכו. מככבים בסרט הקרב על הרחבה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה השחקנים ג'וש פק, לז אלונסו, ג'וש הולווי, ג'סי ארווין, כריס בראון, סטיב תרדה, תרנס ג'נקינס ועוד רבים וטובים אחרים.הקרב על הרחבה, הקרב על הרחבה לצפייה ישירה, הקרב על הרחבה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

5 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר