חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 7 ביוני 2013

דון ג'ון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

דון ג'ון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
הסרט מגולל את סיפורו של דון ג'ון שאותו מגלם ג'וזף גורדון לוויט שהוא בחור
צעיר שמכור לפורנו במהלך הסרט הוא מגיע למצב שבו הפורנו כבר לא מספק אותו ובתגובה לכך הוא מחליט לצאת למסע בחיפוש אחרי סיפוק חיי המין שלו. את סרט הדרמה, קומדיה המרגש והמרתק, התמכרותו של דון ג'ון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה כתב וביים ג'וזף גורדון לוויט ולצידו מככבים השחקנים סקרלט ג'והנסון, ג'וליאן מור, רוב בראון, טוני דנזה, ג'רמי לוך, סלויין ייברי ועוד רבים וטובים אחרים.דון ג'ון, דון ג'ון לצפייה ישירה, דון ג'ון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

תגובה 1:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר