חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 17 בינואר 2014

שם פרטי לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

שם פרטי לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

"שם פרטי" היא קומדיה צרפתית שזכתה להצלחה רבה במולדתה. היא מבוססת על הצגה מצליחה גם היא (שהוצגה אף בישראל) של אלכסנדר דה לה פאטלייה ומאתייה דלאפורט. השניים אחראים בעצמם לעיבוד הקולנועי, כתבו את התסריט וביימו אותו.

גיבורו של "שם פרטי" הוא ונסן, גבר מצליח בן 40 פלוס, שעומד להפוך לאב בפעם הראשונה. בערב שבו מתרחש הסרט הוא מגיע לבית אליזבת ופייר, אחותו ובעלה, היא מורה והוא פרופסור בסורבון – מפגש תקופתי שאליו מגיע גם חברם הטרומבוניסט הרווק קלוד. בעודם ממתינים לאנה, רעייתו הצעירה של ונסן, זו העומדת להפכו לאב, שוקעים חברי הילדות האלה בשיחה עולצת על הא ועל דא ואז מגיע רגע ההופך את האירוע לשדה קרב. ונסן מכריז כי הוא עומד לקרוא לבנו בכורו אדולף - לא חס וחלילה על שם הצורר הידוע, ובכל זאת, אפשר להבין מדוע מהלך זה מעורר סקנדל. הקרב על השם הופך עד מהרה למלחמת כל בכל ואל פני השטח צפים כל מיני עניינים לא נעימים מן העבר הקרוב והרחוק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר