חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 17 בינואר 2014

איה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

איה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

"איה" היא דרמה באורך כארבעים דקות בהפקתה של יעל אבקסיס שביימו מיכל ברזיס ועודד בן נון, מי שהיו אחראים בעבר לאחת היצירות הקצרות היפות בתולדות פסטיבל הקולנוע הירושלמי, "עונג שבת".

הפעם, הם מציגים סיפור על שני זרים נשפגשים במקרה בנמל התעופה. הוא סבור בטעות שהיא הנהגת שאמורה לקחת אותו לירושלים. היא, מוקסמת מאקראיותו של הרגע הנרקם לפניה, אינה ממהרת להעמיד אותו על טעותו, ומכאן והלאה מתפתח מסע קצר שמלמד אותנו מחדש כמה שברירי הוא המרחק בין קרוב ורחוק.

"איה" הוקרן לראשונה במסגרת פסטיבל ירושלים 2012 ולאחר מכן זכה לכמה הקרנות חד-פעמיות בסינמטקים ברחבי הארץ. בעקבות התגובות הטובות שקיבל מן הקהל ומן המבקרים בהקרנות הללו ("לפעמים 40 דקות מספיקות לבילוי קולנועי מושלם" אבנר שביט - וואלה, "תסריט שנון, בימוי מדוייק וצילום משובח" אורי קליין - הארץ), הוחלט להעניק לו הפצה רחבה וקבועה יותר. 

בסרט מככבים שרה אדלר הישראלית-צרפתייה, שבין השאר שיחקה ב"מדוזות", "שנת אפס", "אבידות ומציאות" וכן בכמה סרטים צרפתיים ובהם "המוזיקה שלנו" של ז'אן לוק גודאר. בצדה מככב אולרין תומסון, השחקן הדני הוותיק שבין השאר הופיע ב"החגיגה", "העולם אינו מספיק", "ממלכת גן עדן" ועוד ועוד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר