חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 23 באפריל 2015

מהיר ועצבני 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מהיר ועצבני 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
במבוא לסרט דומיניק "דום" טורטו (וין דיזל) עוזב למקסיקו ופוגש שם את החבורה שלו: חברתו, לטישיה "לטי" אורטיז (מישל רודריגז), האן סיאול-הו (סונג קאנג), ריקו סנטוס (עומר), טגו ליאו (טגו קלדרון) וקארה מירתה. הם ממשיכים בגניבת משאיות ומגיעים לארצות הברית. בריאן חוזר לעבודתו כבלש ומטרתו למצוא את סוחר הסמים ארתורו בארגה ואת דום שככל הנראה יגיע ללויתה של חברתו לטי. בהמשך הסרט בריאן ודום עובדים יחד כדי לתפוס את סוחר הסמים ארתורו בארגה שכל הנראה חבורתו הרגה את לטי. כדי להגיע אליו הם חוזרים להיות נהגי מרוצי רחוב ומסתננים לחבורתו. במהלך העבודה איתו הם פוגשים את אחת מעובדותיו, ג'יזל יאזר (גל גדות), שבהמשך עוזרת להם לתפוס את בארגה. תוך כדי הסרט מיה ובריאן חוזרים להיות זוג. בסוף הסרט מתקיים מרדף מכוניות בין דום ובריאן לבארגה וחבורתו. בסוף המרדף הם תופסים את בארגה והמשטרה מגיעה. בריאן אומר לדום לברוח אבל דום לא מסכים. במשפטו של דום נגזרו עליו 25 שנות מאסר. השופט מנמק זאת בכך שמעשה טוב אחד (עזרתו בתפיסתו של בראגה) אינה מכפרת על חיים שלמים של מעשים רעים. בסצנה האחרונה בסרט, דום לבוש בבגדי אסיר ונוסע באוטובוס משטרתי לכלא, כשלפתע עוקפים את האוטובוס בריאן וחבריו של דום. הסרט החמישי מתחיל בסצנה זאת ומסביר כיצד בריאן וחבריו שיחררו את דום.

מהיר ועצבני 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 7 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה,


תגובה 1:

  1. ערב טוב משום מה הסרטים לא עולים וחבל מאוד שפע ברכות

    השבמחק

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר