חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 17 בינואר 2014

סוכריות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

סוכריות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

"סוכריות" הוא סיפורו של סלאח (מכרם חורי), סוחר ויזם ערבי-ישראלי המתכנן לפתוח רשת חדשה של חנויות ממתקים בישראל. מולו חולש על השוק קלאוזנר (שמואל וילוז'ני), טייקון נהנתן, שיוצא כנגד סלאח בכל דרך אפשרית. במסווה של מאבק עסקי על סוכריות חושף הסרט דילמות מוסריות ומאבק בין תרבויות באמצעות דמויות שונות ומשונות המרכיבות יחד מציאות מקומית ובינלאומית סבוכה, אלימה ועוקצנית.

לצד הדמויות המובילות מופיעים גם: נטשה, אשתו הרוסייה האהובה של סלאח (רות חיילובסקי); עמנואל (מנשה נוי), גבר פיסח, ספק בן מאומץ ספק עוזר אישי של סאלח; שני שכירי חרב מבוגרים ואינטילגנטים, חובבי נוסטלגיה, יולי (מוני מושונוב) ואוגוסט (עזרא כפרי); ו"הגרמני" (מייקל סרנה) - שותפו של סלאח לעסקי הסוכריות, בנו של פושע מלחמה נאצי, שמביא עימו את חברתו הצרפתיה המסתורית (שרה אדלר).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר