חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 15 באוגוסט 2013

מטוסים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מטוסים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / Planes
"מטוסים" הוא סרט הרפתקאות תלת מימדי לכל המשפחה מבית היוצר של דיסני על חבורת מטוסים המתכוננים לתחרות טיסה בינלאומית.

דאסטי (בקולו של דיין קוק) הוא מטוס שחולם להתחרות בתחרות היוקרתית של טיסות גבוהות. אבל לרוע המזל הוא לא בדיוק בנוי לתחרויות וגם במקרה יש לו פחד גבהים. הוא מחליט לפנות לחברו הוותיק, סקיפר - מטוס בחיל האוויר, שעוזר לו להתכונן לקראת התחרות. האומץ של דאסטי עומד למבחן אחרון כשהוא מכוון להגיע יותר גבוה משדמיין אי פעם שאפשרי.

את הסרט מדובבים מספר גדול של קומיקאים ידועים כמו: ג'וליה לואיז דרייפוס, ג'ון קליז, דיין קוק ובראד גארט. חיזוק נוסף הם מקבלים משחקנים כמו: טרי האצ'ר וואל קילמר שבשנים האחרונות פונה דווקא לפרויקטים לא שגרתיים.

כבכל הסרטים של דיסני, גם ב"מטוסים" השקיעו מחשבה עמוקה בעיצוב הדמויות ואיפיונם. כך למשל דאגו האנימטורים של דיסני ללכוד בדיוק רב את כל המאפיינים של המטוסים הקיימים בצי האמריקאי ולהעביר אותם אל תוך הדמויות בצורה אמינה התורמת ומעשירה את הדמות.

5 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר