חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 15 באוגוסט 2013

סודות הסקס והזן ב- 3D לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

סודות הסקס והזן ב- 3D לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy
"סודות הסקס והזן ב- 3D" הוא סרט יוצא דופן בנוף המקומי - למעשה מדובר בפעם הראשונה שסרט אירוטי מגיע למסך הקולנוע ב- 3D בהפצה מסחרית.

יוקסיאנג (לני לן) היא בחורה אלגנטית אשר מושפעת רבות מאמונותיו של אביה ולכן לא יכולה לספק את הצרכים המיניים של בעלה יאנג באופן מלא.
יום אחד, מגיע יאנג (הירו הייאמה) למגדל ה-"אושר העילאי" של הנסיך מינג, שבו גברים ונשים חיים חיים מתירנים. תחת אישורו של מינג, יאנג מורשה להנות מהפרות האסורים. דבר שלא כל כך עולה בידו בגלל שאינו מאומן בקיום יחסי מין. בעזרת המדריך לין הזקן, יאנג רוכש את המיומנויות האולטימטיביות.

מה שנראה כאירוע מקרי בחיי הזוגיות של יאנג הוא למעשה מלכודת קטלנית ... האם יוכל יאנג לחזור לאשתו והזוג יוכל להתגבר על מצוקתו? האם אהבה אמיתית תוכל להתגבר על התאווה?

5 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר