חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 13 בפברואר 2013

המשרד IL עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

המשרד IL עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) The Office IL
העונה החדשה של "המשרד" תהיה שונה במקצת מהקודמת. אותו משרד, אותו בוס מעצבן, אותו צוות נהדר של שחקנים שחוזרים לדמויות האהובות. אבל, העונה הזו היא "עונת הסיפורים". אם העונה הקודמת עסקה כמעט תמיד בדמותו המעצבנת והנוראה של אבי משולם, הבוס מהגיהנום - בעונה הזו המשקל יעבור לגלריה הענקית של דמויות המשנה. כל אחת מהן, כמעט, מקבלת פרק משלה, ומגלה על עצמה דברים חדשים. אבי נשאר, כמובן, הגיבור - האיש הלא נכון במקום הלא נכון, שאיכשהו גורם לכל המשרד האומלל הזה לתפקד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר