חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שלישי, 12 בפברואר 2013

אנטי-ויראלי לצפייה ישירה תרגום מובנה

אנטי-ויראלי לצפייה ישירה / 2012 Antiviral
סרט הביכורים של ברנדון קרוננברג הוא דרמת מתח בדיונית המתרחשת בעתיד הקרוב בו תרבות הפולחן לסלבז כה קיצונית עד כי מעריצים מבקשים לחלות במחלות בהן חולים הסלבריטאים ומוכנים לשלם עבור וירוס של סלב סכומי עתק. סיד עובד בחברה המתמחה בהוצאת וירוסים מסלבריטאים על סף מותם וסוחר בשוק השחור של מחלות מפורסמים. הוא מדביק את עצמו בוירוס שלכאורה גרם למותה של דוגמנית מוערצת. בשנייה בה נדבק הוא הופך למטרה למעריציה, וצריך לפענח את המסתורין סביב מותה כדי להציל את עצמו.

תגובה 1:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר