חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 8 בינואר 2014

החגיגה של פולט לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

החגיגה של פולט לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
פולט היא סבתא מאוד לא חביבה, היא חיה מדמי הביטוח הלאומי, שלא מספיקים לה כדי לגמור את החודש.

אחרי שמכרו את הקונדיטוריה שלה, ומעקלים מגיעים לדירתה בשל חוב לבנק ולוקחים את כל מה שאפשר, פולט מחליטה לפנות לשכן בדלת הסמוכה שמפעיל רשת של מוכרי סמים. לשמע בקשתה השכן ושומרי ראשו ההמומים לא מפסיקים לצחוק – פולט רוצה - "רק סוליה אחת ותראו איך אני משפרת את המכירות, מי כבר יחשוד בזקנה חביבה".

העסקים משגשגים עד שמגיעים המתחרים, אבל פולט היא לא אחת שתוותר בקלות וממוכרת אצבעות היא הופכת למוכרת... עוגיות ופותחת מאפיה בביתה. התורים משתרכים מחוץ לדלתה ובמהרה מגיעה המשטרה. איך היא תצא הפעם מהתסבוכת? תסמכו על פולט.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר