חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 18 בדצמבר 2013

צ'ארלי חייב למות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

צ'ארלי חייב למות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"צ'ארלי חייב למות" הוא סרט הרפתקאות רומנטי על מרוץ מסחרר אחר אהבה ואובדן והדברים השולטים בשניים.

בזמן שצ'ארלי קאנטרימן (שייאה לבוף) מטייל בחו"ל, הוא פוגש את יפהפייה רומנייה בשם גבי (רייצ'ל איבן ווד) ומתאהב בה. אך ליבה של גבי אינו ניתן להשגה והסיבה לכך נעוצה בנייג'ל, האקס האלים והכריזמטי שלה. ככל שהחשיכה של עברה של גבי משתלטת על צ'ארלי כך הוא נחוש לזכות בליבה או למות תוך כדי נסיון.

התסריט נכתב על ידי מט דרייק, שכתב בהשראת חוויה שחווה בזמן שלימד בבית ספר קטן ברומניה. "פלרטטתי עם אחת האמהות בבית הספר, אבל אחרי חודשיים בית הספר נסגר על ידי המשטרה המקומית. אחר כך גיליתי שבעלה לשעבר של הדירה הזו איים להוציא את הילד שלה משם עם אקדח. הסיפור של הסרט הגיע מהאירוע הזה- מה היה קורה אם הייתה לי מערכת יחסים עם האישה הזו?"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר