חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 29 באוגוסט 2013

נאהבים מחוץ לחוק לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

נאהבים מחוץ לחוק לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"נאהבים מחוץ לחוק" הוא סיפור על אהבה, אמהות והחיפוש אחר השלווה בין סבך אירועי העבר של הגיבורים.

בוב מאלדון (קייסי אפלק) ורות גאתרי (רוני מארה), זוג עבריינים צעירים ומאוהבים שמעורבים בסדרת מעשי פשע, נתפסים לאחר דו קרב אלים במיוחד עם המשטרה בערבות טקסס. על אף העובדה כי רות היא זאת שפצעה את אחד השוטרים, בוב לוקח עליו את האשמה ונכנס לשרת את עונשו בכלא. אבל ארבע שנים מאוחר יותר, בוב מצליח לברוח מבית הסוהר ומחשב את דרכו חזרה לחיקה של אהובתו ובתם הקטנה שנולדה בתקופת מאסרו.

על רקע שנות השבעים בטקסס, הבמאי דיויד לורי מצייר דיוקן לירי, משחזר את המיתולוגיה של המערבונים וממלא את המרחב הדרמטי בתחושת הכאב שבאובדן.

הסרט הוקרן בפסטיבל סאנדנס 2013, היה מועמד לפרס הגדול של חבר השופטים וזכה בפרס הצילום הטוב ביותר ( ברדפורד יאנג ). הוא זכה לשבחים רבים הן מהמבקרים והן מהקהל. במיוחד ציינו לטובה שחקני המשנה של הסרט, בן פוסטר וקית' קראדין.

אצלנו הוקרן הסרט ובפסטיבל הקולנוע ירושלים 2013.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר