חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 29 באוגוסט 2013

רידיק לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

רידיק לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / Riddick
"רידיק" הוא סרט פעולה המתקיים בעתיד בכיכובו של ווין דיזל המגלם את דמותו של האנטי-גיבור רידיק, אסיר מורשע מסוכן שמבוקש ע"י כל ציידי הגולגלות בגלקסיה.

רידיק הידוע לשמצה, נותר למות על כוכב שנראה חסר חיים בעל שמש צורבת למוות. מהר מאוד הוא מוצא את עצמו לוחם נגד חייזרים טורפים, קטלניים יותר מכל אדם שפגש. הדרך היחידה להינצל היא ע"י הפעלת זרקור חירום שיזעיק שוכרי חרב שיגיעו במהירות לכוכב בחיפוש אחר הפרס שלהם.

הספינה הראשונה שמגיעה נושאת גזע חדש של שכירי חרב, יותר קטלניים ואלימים מאי פעם, הקפטן של הספינה השניה רודף את רידיק מסיבות אישיות יותר. כשהזמן אוזל, ויש סופה באופק שאף אחד לא יוכל לשרוד אותה, הציידים לא יעזבו את הכוכב בלי ראשו של רידיק כגביע הניצחון שלהם.

"רידיק" הוא הפרק האחרון שנעשה בסאגה פורצת גבולות שהתחילה בשנת 2000 עם הלהיט 'פיץ' בלאק', והמשיכה ב-2004 כשהבמאי-תסריטאי דייוויד טוואהי ('הנמלט') והכוכב וין דיזל (סדרת 'מהיר ועצבני', ' xXx') התאחדו לעשיית הסרט 'רידיק: מסע מתחיל'.

15 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר