חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 25 ביולי 2013

עונת הצייד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

עונת הצייד Killing Season לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
בנג'מין פורד, חייל אמריקאי בגמלאות, עובר להתגורר באזור הנופש של הרי האפלוצ'ן. הוא מחפש שקט נפשי מהזיכרונות הקשים מהמלחמה בה לחם בבוסניה. הופעתו של אדם מסתורי בשם קובץ' על סף דלתו משנה לו את התוכניות. קובץ' לחם בעבר ביחידה סרבית ובא לחפש נקמה.

"עונת הציד" הוא מותחן פעולה בכיכובם של רוברט דה נירו וג'ון טרבולטה.

בנג'מין פורד (רוברט דה נירו), חייל אמריקאי ונציג כוחות נאט"ו בגמלאות, עובר להתגורר באזור הנופש של הרי האפלוצ'ן. הוא מחפש שקט נפשי מהזיכרונות הקשים מהמלחמה בה לחם בבוסניה. הופעתו של אדם מסתורי בשם קובץ' (ג'ון טרבולטה) על סף דלתו משנה לו את התוכניות. קובץ' לחם בעבר ביחידה סרבית ובא לחפש נקמה. בין שני הגברים מתפתחת יריבות אלימה החושפת סודות ופצעים עמוקים מהעבר הרחוק של השניים.

את הסרט ביים מארק סטיבן ג'ונסון. שבין היתר ביים וכתב את סרטי הקומיקס "גוסט ריידר ו"דרדוויל" (בכיכובו של בן אפלק). במקור את תפקידו של פורד היה אמור לגלם ניקולס קייג' במה שהיה אמור להיות איחוד מדובר בין שני השחקנים, טרבולטה וקייג', מאז הסרט "עימות חזיתי" שיצא ב1997. בסופו של דבר לאחר שינויים בעמדת הבמאי ובתסריט עצמו הוחלט להחליף את קייג' בדה נירו. את התסריט לסרט כתב איבן דורטי הצעיר, שזהו בסך הכל תסריטו השני, לאחר שהצליח למכור לאולפנים את הבסיס לרעיון "שלגייה והצייד" שהפך לשובר קופות גדול בשנה שעברה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר