חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 4 ביולי 2013

השמש העולה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

השמש העולה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
שמש עולה כרזהתקצירסרטו של פיליפ קאופמן (עט הסקנדל), לפי ספר של מייקל קרייטון. לאחר שגופתה של אשה, כנראה נערת ליווי, נמצאת במשרדי תאגיד יפני, נשלח ווב סמית' (ווסלי סנייפס, נוסע 57) לחקור. בדרכו הוא אוסף את ג'ון קונור (שון קונרי, רובין הוד), מפקד משטרה לשעבר ומומחה ליחסי יפנים אמריקנים. השניים לא סומכים אחד על השני, ונראה לסמית' שקונור מסתיר ממנו מידע חשוב. כשהשניים מתחילים לפתח אמון הדדי, החקירה מתחילה להסתבך

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר