חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 3 במאי 2013

יחצ"ן במילכוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

יחצ"ן במילכוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2003) People I Know
דרמת פשע בכיכובו של אל פצ'ינו. איליי וורמן, הוא יחצ"ן מ
בריק ממנהטן שלקוחותיו הם מהעשירים והמפורסמים של ארה"ב. הוא חריף, מתוחכם, מחושב להפליא ונחשב לטוב מכולם. הוא מעולם לא נתקל במשבר שאינו יכול לפתור... עד שהוא עד לפשע נתעב בו מעורבים מספר מלקוחותיו הנמנים על האנשים המשפיעים ביותר באמריקה. הוא חשב שראה הכל, עד הלילה בו הוא ראה יותר מדי. עם אל פצ'ינו ("ניחוח אישה", "היט"), קים בייסינגר ("סלולר"), ריאן אוניל ("עצמות") וטיה ליאוני ("דיק וג'יין עושים את זה").

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר