חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 7 בפברואר 2013

שליחות עירונית לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

שליחות עירונית לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Premium Rush
"שליחות עירונית" הוא מותחן פעולה בכיכובו של ג'וזף גורדון-לוויט הלוהט. התחמקויות ממכוניות טסות, מנהגי מונית משוגעים, ומשמונה מיליון הולכי רגל עצבניים הם חלק מיומו הרגיל של ווילי (ג'וזף גורדון לוויט), שליח האופניים האגרסיבי והזריז הטוב ביותר של ניו יורק. רק זן מיוחד של רוכבי אופניים יכולים להיות שליחים כאלה: קלי משקל, שרוכבים על אופניים עם גיר אחד וללא מעצורים, עם כישורי פידול בלתי רגילים. חשוב מכך, הם חייבים להיות משוגעים שמסתכנים בלהפוך לכתם על המדרכה בכל פעם שהם יוצאים לדרכים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר