חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 9 בפברואר 2013

חיות הדרום הפראי לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

חיות הדרום הפראי לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Beasts of the Southern Wild
"חיות הדרום הפראי" הוא סרט אמריקאי, שעורר התלהבות עצומה מיד עם הקרנתו הראשונה בפסטיבל סאנדנס. הוא זכה בפרס באירוע זה, החשוב ביותר בעולם הקולנוע האמריקאי העצמאי, ומכאן והלאה כבר היה בלתי ניתן לעצירה: בין השאר, קיבל את פרס מצלמת הזהב לסרט הביכורים הטוב ביותר בפסטיבל קאן, זכה לעיטורים נוספים באותו פסטיבל יוקרתי, וגם זכה לשבחי המבקרים ברחבי העולם. ייחודו של "חיות הדרום הפראי" הוא בשילובו בין ריאליזם קיצוני ובין פנטזיה. גיבורת הסרט היא הָשְׁפָּאפִּי, ילדה בת שש שחיה עם אביה וינק הרחק מהציויליזציה בקהילה שכוחת אל ב"אמבטיה", חור נידח בדלתא שבדרום לואיזיאנה שבו קיימות סכנות אינספור: מהצפות בימי גאות ועד יצורים פרהיסטוריים. לכאורה, לשניים אין שום משאבים להילחם בסכנות הללו, אבל יש להם דברים שחשובים יותר מכל נכס חומרי: האומץ, התושייה, הטוהר ובעיקר הדמיון של השפאפי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר