חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 13 בפברואר 2013

סודות בים כחול 2: השונית לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

סודות בים כחול 2: השונית כרזה סודות בים כחול 2: השונית לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2009 Into The Blue 2: The Reef
תפסו את הגל בהרפתקת אקסטרים "סודות הים הכחול: השונית" המביא את סיפורם של הצוללנים סבסטיאן (כריס קרמאק) ודני (לאורה ונדרוורט). הזוג הסקסי הופך ללא ידיעתם להרפתקנים כאשר מבטיחים להם הרבה כסף תמורת ליווי צלילות לאורך השונית של האי. ההרפתקה התת ימית מסבכת אתהזוג ללא הכנה מוקדמת. בעזרתם של לקוחותיהם החדשים, הזוג הצעיר מושלך הישר אל הסכנה שבסופו של דבר תעמיד במבחן את כישורי הצלילה, האהבה, חוסנם הפיזי וכוח הרצון שלהם לחיות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר