חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 11 ביולי 2013

עיר האלוהים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

עיר האלוהים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2002) City of God
דרמת פשע זוכת פרסים ועטורת שבחים מברזיל. זהו סרטו של הבמאי פרננדו מיירלס ("הגנן המסור"), שהתגלה כבמאי על מוכשר ומסוגנן. עלילת הסרט מתרחשת ברחובות הפשע האלימים של ריו דה ז'נירו על פני שלושה עשורים. גיבור הסרט הוא בושקפה, נער החולם לצאת מחיי העוני והסמים ולהפוך לצלם עיתונות. כשפורצת מלחמה עקובה מדם בין שתי כנופיות הסמים הגדולות בעיר, בושקפה מנצל את קרבתו למעורבים ואת כישרונו כדי להגשים את חלומו. הדמויות הרבות והעלילות המפותלות קנו לסרט קהל מעריצים אדיר ברחבי העולם (הסרט נמצא בין חמישים הסרטים הגדולים בכל הזמנים של גולשי IMDB). "עיר האלוהים" היה מועמד ל-4 פרסי אוסקר והשתתף (וגם זכה) בעשרות פסטיבלי קולנוע בכל העולם. הסרט מבוסס על דמויות ואירועים אמיתיים אשר התחוללו בריו בשנות השמונים.

4 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר