חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 11 ביולי 2013

מהיר ועצבני 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מהיר ועצבני 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
בסרט מהיר ועצבני 1 לצפייה ישירה, השוטר לשעבר בריאן או'קונר (ווקר) חובר לאסיר לשעבר דום טורטו (דיזל) במקום מאד לא מוכר, בצד הלא נכון שלהחוק בריו דה-ז'נירו האקזוטית בברזיל. אלסה פטאקי מצטרפת אל ג'ונסון ואל הכוכבים של הסרטים הקודמים, בשוד האולטימטיבי והמסוכן מכולם. אחרי שקרעו את מסלולי המירוצים של מיאמי, חשפו את חיי המחתרת של טוקיווטסו במהירות על במנהרות החבויות מתחת לגבול ארה"ב-מקסיקו, הגיבורים שלנושבים לפעולה. מהיר ועצבני 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה וכל שאר סרטי מהיר ועצבני לצפייה ישירה

מהיר ועצבני 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
מהיר ועצבני 7 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה,

3 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר