חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 8 בפברואר 2013

סוף העולם שמאלה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

סוף העולם שמאלה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2004) Turn Left At The End Of The World
השנה היא שנת 1969. לעיירה קטנה מבודדת בנגב, המאוכלסת ברובה בעולים מרוקאים קשי יום, מגיעות מספר משפחות הודיות, אשר היגרו לישראל בחיפש אחר חיים טובים יותר במערב. המרוקאים היצירתיים והיצריים מתנשאים מעל ההודים "השחורים", וההודים המאופקים והשקטים רואים במרוקאים בני אדם בורים וגסי רוח. תוך כדי מלחמת תרבות סוריאליסטית בין המהגרים האימפריאליים, מגלות שתי נערות, מרוקאית והודית, את המהפכה המינית של שנות ה-60.

תגובה 1:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר