חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שישי, 26 בדצמבר 2014

איך להיפטר מהבוס 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

איך להיפטר מהבוס 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"איך להיפטר מהבוס 2" הוא סרט המשך ללהיט הקומי משנת 2011, על שלושה עובדים המחפשים להתקדם בקריירה שלהם על ידי נקמה במעסיקים שלהם. הפעם, שלושת החברים, ניק (ג'ייסון בייטמן) קורט (ג'ייסון סודקיס) ודייל (צ'ארלי דיי), מנסים את מזלם בהקמת עסק משלהם. הפתרון לצרות שלהם נראה קרוב מתמיד, אולם מכשול קטן מפריע. המשקיע שלהם בגד בהם וכעת הם ניצבים בפני דילמה. האם לחפש משקיע חדש ולנסות ולהקים מחדש את העסק, או לחטוף את בנו של המשקיע ולדרוש עבורו כופר שיכסה את ההפסדים ויעזור להם לרוץ קדימה עם החלום של להיות נטולי מעסיקים?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר