חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שלישי, 24 ביוני 2014

אפס ביחסי אנוש לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

אפס ביחסי אנוש לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"אפס ביחסי אנוש" הוא קומדיה שחורה המתרחשת בבסיס צבאי גדול בדרום הארץ, אי שם בתחילת שנות האלפיים.

מיטב החיילים עסוקים באימונים ובפעילות מבצעית, אבל נדמה שהמלחמה מתרחשת דווקא במשרד השלישות, והיא עקובה מדיו. שבועות ספורים לפני הביקורת השנתית, בנות המשרד עסוקות כל אחת בדרמה האישית שלה; זוהר, מש"קית הדואר, נחושה לשבור שיא ב'שולה המוקשים', חברתה הטובה דפי, מש"קית נייר וגריסה, חולמת לעבור לשרת בקריה, ורמה, הקצינה מלאת המוטיבציה, מנסה להשליט סדר ולהרשים את קודקודי הבסיס, אך בעיית המשמעת בשלישות מאיימת לפגוע לה בהמשך הקריירה הצבאית.

קורות המשרד לאורך שנה אחת מרכיבים אפוס צבאי ובו מאבקי כוחות, רגעי שפל, התבגרות וחברות במבחן. אלא שבשונה ממסורת סרטי הצבא, 'אפס ביחסי אנוש' מעמיד בקדמת המסך את עולמן הקומי והעגמומי של הפקידות. שכן, גם אקדח סיכות במערכה הראשונה, יהדק משהו במערכה השלישית.

הסרט זכה לאחרונה להישג מרשים בפסטיבל הסרטים של טרייבקה כשנבחר לסרט העלילתי הטוב ביותר ולביא עצמה זכתה בפרס נורה אפרון, המוענק לבמאיות בעלות קול סיפורי ייחודי.

12 תגובות:

 1. תשובות
  1. סרטים לצפייה ישירה בחינם ללא הגבלה!!
   http://freemoviesil.blogspot.co.il/

   **לכל סרט עשרות קישורים לצפייה ישירה** אין מצב שלא יעבוד!!

   מחק
 2. עבודה בעניים

  השבמחק
 3. אני לא מבינה איך מפעילים את זה

  השבמחק
 4. סרטים לצפייה ישירה בחינם ללא הגבלה!!!
  http://freemoviesil.blogspot.co.il/

  **לכל סרט עשרות קישורים לצפייה ישירה**

  השבמחק
 5. סרטים לצפייה ישירה בחינם ללא הגבלה!!!
  http://freemoviesil.blogspot.co.il/

  **לכל סרט עשרות קישורים לצפייה ישירה**

  השבמחק

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר