חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 13 בנובמבר 2013

היועץ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

היועץ לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"היועץ" הוא מותחן פשע בכיכובם של בראד פיט ומייקל פאסבינדר, אודות עורך דין המחפש את הדרך הקלה להתעשר ורק מוצא את עצמו נופל אל בור ללא תחתית.

הסרט מגולל את סיפורו של עורך דין (מייקל פאסבינדר), המוצא את עצמו מסובך עד לצוואר, ובדרך מסבך את כל הסובבים אותו, כשהוא מחליט ברגע של יהירות, להתחבר אל עולם הסמים, כדי להתעשר בדרך המהירה והקלה ביותר. התוצאות לא מאחרות להגיע אליו. בצרורות.

שיתוף פעולה מרתק בין הבמאי המהולל רידלי סקוט וזוכה פרס הפוליצר הסופר קורמאק מקארתי (ארץ קשוחה), משלבים כוחות כדי להביא אל המסך הגדול את אחד הסיפורים הכי עכשוויים של תקופתינו. מקארתי, שזהו התסריט הראשון שכתב לקולנוע, מציג לקהל הצופים את הרדיפה לחומרנות בצורה הבוטה ביותר, עם שנינות והומור המתחברים לסגנונו של הסופר בצורה מושלמת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר