חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 19 באוקטובר 2013

הבורר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה

הבורר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה
הסדרה המדוברת  מביאה פרק חדש ונוסף של העונה החדשה והוא מצליח להביא את כל הדברים הכי מעניינים שסדרה מן הסוג הזה יכולה לספק לצופיה הנאמנים. גם כאן ניתן לראות את ההתפתחויות בעולם הפשע שהופך להיות אכזרי מיום ליום. הבורר עונה 4 פרק 2 מדגים כיצד כל הפושעים הגדולים פועלים בסתר ועושים הכל על מנת להגדיל את כוחם בעיר וכל מי שמפריע להם לעשות את זה, מוצא את עצמו במקום אפל מאוד. ברוך אסולין מודע למצב הרגיש ועושה את כל ההכנות המוקדמות כדי לא להיות מופתע.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר