חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 2 באוקטובר 2013

3096 ימים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

3096 ימים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"3096 ימים" מספר את סיפור חטיפתה של נטשה קמפוש אשר נחטפה בגיל עשר בשכונת מגוריה בווינה, והוחזקה כבת ערובה במרתף ביתו של וולפגנג פריקלופיל.

וינה, 2 במארס 1998. נטשה קמפוש בת העשר נגררת למכונית מסחרית לבנה על ידי מהנדס תקשורת מובטל, וולפגנג פריקלופיל, בדרכה לבית הספר. החוטף אינו דורש כופר – הוא רוצה להחזיק בילדה כבשלו. מתחת לביתו, בשכונה של המעמד הבינוני, בנה פריקלופיל תא סודי לכליאתה. חלל זה, בן שניים על שלושה מטרים רבועים, יהיה תא הכלא הקודר של נטשה בשמונה וחצי השנים הבאות: ספרים, עוגיות שהיא אוהבת ונשיקות לילה טוב משמשים לריכוך האלימות, ההשפלה וההרעבה התמידית. אבל הכלא הזה אינו שובר את רוחה של נטשה קמפוש – הוא מחזק אותה. כל יום, כל נשימה היא צעד קטן נוסף בדרך אל החופש.

שרי הורמן (במקור מקינגסטון ניו יורק) היא במאית ותסריטאית גרמנייה עטורת פרסים. היא זכתה ב"פרס באוואריה לקולנוע" ו"פרס מקס אופולס" בעבור סרטה הראשון, "הצל השקט" (1991).
סרטה השני, "יום האב" (1996) היה להצלחה גדולה בגרמניה.

סרטה הנודע ביותר, "פרח המדבר" (2009), הוקרן ברחבי העולם לאולמות קולנוע מלאים עד אפס מקום (כולל בישראל), וזכה בפסל חביב הקהל בפסטיבל סאן סבסטיאן.

3 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר