חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 21 בספטמבר 2013

כנס העתידנים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

כנס העתידנים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / The Congress 2013
"כנס העתידנים" . הוא עיבוד חופשי לספרו של סופר המד"ב המהולל סטניסטלב לם, העוקב אחרי רובין רייט בתפקיד עצמה, שחקנית מתבגרת שמוכרת את דמותה הקולנועית לסטודיו שישכפל אותה לעד בסרטיו וישמור אותה צעירה לנצח.

רובין רייט (בתפקיד עצמה) היא שחקנית הוליוודית מצליחה, שימי הזוהר שלה ככל הנראה נמצאים מאחוריה. כאשר נציגים של אולפני מירמאונט מציעים לה הצעה שתאפשר לה לשמור על תדמיתה המוצלחת לנצח, ובתמורה תקבל סכום כסף לא הגיוני - היא מבינה שעתידה לא על מסכי הקולנוע.

ההצעה המפתה היא למעשה וויתר זכויותה כשחקנית, ולאפשר לאולפנים לסרוק את גופה ולשמר את דמותה כדמות אנימציה לדורות הבאים. בעולם שאין בו צורך יותר בשחקנים בשר ודם. שנים לאחר שהיא נתנה את אישורה וויתרה על המסך הגדול היא מבינה כי היא כבר איננה חלק מהעולם שהיא הכירה ושאלות רבות מתחילות לעלות ולערער את החלטתה.

בסרט - שפתח את מסגרת "שבועיים של במאים" בפסטיבל קאן השנה – מככבים: רובין רייט, הארווי קייטל, דני יוסטון, ג'ון האם ופול ג'יאמטי. כנס העתידנים" משלב שווה בשווה אנימציה וצילום רגיל, הוא צולם בלוס אנג'לס וגרמניה והאנימציה עוצבה, הופקה ויוצרה בישראל עם הצוות שיצר את "ואלס עם באשיר".

2 comments:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר