חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 14 בספטמבר 2013

החבר'ה הרעים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

החבר'ה הרעים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / The Family 2013
"החבר'ה הטובים" הוא סרט פשע קומי אודות מאפיונר ומשפחתו העוברים, בחסות התוכנית להגנת עדים, לעיירה קטנה בצרפת, ומתקשים להיטמע בקהילה.

פרד בלייק (רוברט דה נירו) הוא מאפיונר קשוח שמקבל הזדמנות להעיד עבור המדינה ולזכות בחיים ובדף חדש. הוא ומשפחתו עוברים במסגרת התוכנית להגנת עדים, לעיירה קטנה בנורמנדי, הרחק מעיני המאפיה בארצות הברית.

למרות המאמצים הרבים של סוכן ה-CIA סטנספילד (טומי לי ג'ונס) לשמור עליהם. פרד, אישתו מגי (מישל פייפר) והילדים שלהם, לא יכולים שלא לחזור להרגלים ישנים ולשבור את הכיסוי שלהם על ידי פתרון הבעיות שלהם בדרך ה"משפחתית".
כך הם מאפשרים לחברי המאפיה למצוא אותם ותוהו ובוהו נגרם כשנסגרים חשבונות ישנים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר