חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 14 בספטמבר 2013

טורבו לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

טורבו לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / Tubro 2013
"טורבו" הוא סרט אנימציה לכל המשפחה, מאולפני "DreamWorks", אותם היוצרים של "מדגסקר" ו"קונג פו פנדה". הסרט מספר על חילזון כריזמטי שמחליט לא להסתפק במה שהטבע נתן לו ומחליט לצאת להרפתקה בעקבות החלום שלו.

טורבו (ריאן ריינולדס) הוא חילזון גינה קטן עם חלום גדול – הוא חולם להיות החילזון המהיר בעולם. הגיבורים שלו הם נהגי המירוצים המהירים ביותר בעולם ולמרות שהוא קטן ואיטי הוא בטוח שיום אחד גם הוא יהיה שם – על מסלול המירוצים.
לאחר תאונה מפתיעה, זוכה טורבו באורח פלא ביכולת לנוע במהירות שלא תיאמן, הוא יוצא למסע יוצא דופן על מנת להגשים את הבלתי-אפשרי ולהתחרות מול נהגי המירוץ הטובים בעולם. בעזרת צוות המירוצים שלו , טורבו נותן את הכל כדי להוכיח לעולם שאין חלום שהוא גדול מדי , ואין חולם שהוא קטן מדי .

לסרט תרמו את קולם חלק מהשחקנים הנחשבים ביותר כיום, כמו :סמואל ל. ג'קסון, פול ג'יאמטי, מישל רודריגז, סנופ דוג וביל הדר.

הסרט יצא בגרסתו המקורית ובגרסת תלת מימדית ואף ידובב לעברית בשתי הגרסאות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר