חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום ראשון, 18 באוגוסט 2013

הנוער לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הנוער לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / The Youth
"הנוער" הוא סרט הבכורים המדובר של הבמאי תום שובל. הסרט, גרף בפסטיבל ירושלים האחרון שלושה פרסים בניהם: פרס הסרט העלילתי הטוב ביותר ובפרס השחקן הטוב ביותר שזכו בו יחדיו האחים איתן ודוד קוניו.

הסרט מביא את סיפורה של משפחה ממעמד הביניים ממרכז הארץ, שנקלעת לקשיים כלכליים עקב פיטוריו של האב (משה איבגי) ממקום עבודתו, דבר המשבש את מרקם היחסים העדין במשפחה. יקי ושאול (דוד ואיתן קוניו), שני האחים המתבגרים מרגישים שהם לא יכולים לעמוד מהצד ולראות את משפחתם מתפרקת. העובדה שיקי התגייס לאחרונה לצבא ומחזיק בידיו נשק, מאפשרת להם לקחת את גורלם לידיהם ולהפוך מנערים לגברים.

הסרט הוקרן בשלל פסטיבלים בינ"ל נחשבים, בניהם פסטיבל ברלין, שם זכה לבקורות נלהבות ובהמשך גם בפסטיבל הקולנוע הבינ"ל בהונג קונג, פסטיבל אינדי ליסבון, פסטיבל פריז סינמה, פסטיבל קארלובי וארי, פסטיבל הסרטים הבין לאומי בקופנהגן ופסטיבל הקולנוע טאיפיי (TAIPEI) בטייואן שם זכה בפרס הראשון והגדול בפסטיבל בסך 20,000 דולר בתחרות ה- The International New Talent Competition המוקדשת לבמאים שזהו סרטם הראשון או השני.


3 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר