חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום ראשון, 18 באוגוסט 2013

אקדח כפול לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

אקדח כפול לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"אקדח כפול" הוא סרט פעולה קומי המספר על שני סוכנים ממשלתיים מיחידות מתחרות שנאלצים לעבוד יחד כדי להפיל את אותו הגורם המאיים עליהם.

סוכן מחלק הסמים בודי טרנץ' (דנזל וושינגטון) וקצין המודיעין מרקוס סטיגמן (מארק וולברג) היו צמודים אחד לשני בעל כורחם במשך שנה תמימה - הם עבדו יחד כסמויים בקרטל סמים מקסיקני, כשכל אחד חושד בשני כמו שהוא חושד בפושעים שאחריהם הוא עוקב.

כשהניסיון שלהם לחדור לקרטל ולהחזיר מיליוני דולר כושל, המעסיקים של טרנץ' וסטיגמן מתכחשים אליהם. עכשיו כשכולם רוצים אותם בכלא או באדמה, האדם היחיד שהם יכולים לסמוך עליו הוא האחד על השני.

למרות שדנזל וושינגטון מחזיק באמתחתו פסלון אוסקר ונחשב לאחד השחקנים הנחשבים ביותר בהוליווד. הוא לא היה הבחירה הראשונה של האולפנים כדי לגלם את דמותו של בודי. למעשה, בשלבי כתיבת התסריט, הכותבים בכלל יעדו את שני התפקידים הראשיים לווינס ווהן ולוק ווילסון. רק לאחר מספר חודשים , בשלבי הליהוק עלה הרעיון של וושינגטון ומארק וולברג. מי שלבסוף אכן נבחרו לתפקיד.

4 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר