חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום ראשון, 18 באוגוסט 2013

ההצעה הטובה ביותר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

ההצעה הטובה ביותר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / The Best Offer
"ההצעה הטובה ביותר" הוא סרטו החדש של ג'וזפה טורנטורה ("סינמה פרדיסו") על מומחה לאמנות המעדיף חיי בדידות.

סיפור פשוט ונוגע ללב אודות אדם לא צעיר, תרבותי ומתבודד שחוסר הרצון שלו לצור קשר עם אחרים מתחרה רק באובססיביות שלו למקצוע בו הוא עוסק – מומחה לאמנות ומנחה מכירות פומביות. כשהוא מתבקש לקחת על עצמו את ההערכת המחיר והמכירה של העיזבון של אישה מסתורית הוא מפתח תשוקה ואובססיה שישנו את כל עולמו.

את פסקול הסרט הלחין גדול המלחינים הקולנועיים – אניו מוריקונה, מוותיקי הקולנוע העכשיו שהתפרסם עוד בשנות השישים בזכות יצירותיו פורצי הדרך. בעיקר זכור בזכות יצירת המופת שחיבר עבור "הטוב הרע ומכוער" משנת 1966.

8 תגובות:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר