חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 4 ביולי 2013

להב שבור תרגום מובנה לצפייה ישירה

להב שבור תרגום מובנה לצפייה ישירה
רייגרט אררו (Rygart Arrow) הוא "אל-מכשף" שנולד לעולם שבו אנשים יכולים להשתמש בקסם. אותם אנשים יכולים להשתמש בקווארץ ולעשות איתו הרבה דברים, אך רייגרט לא יכול להשתמש בקווארץ מה שיוצר לו קושי רב בחיים שלו. למרות זאת באקדמיה הצבאית אסאם (Assam), הוא מתחבר עם הוזל (Hozel) וסיגיין (Sigyn)-המלך והמלכה העתידיים של ממלכת קריסנה (Krisna), וזס (Zess)-האח הקטן של שר המלחמה של האומה אתונה.
לאחר מספר שנים, רייגרט נפגש עם הוזל וסיגיין בבירת ממלכת קריסנה שם הוא לומד שהאומה אתונה הכריזה מלחמה נגד קריסנה. אך בנוסף לכך רייגרט מגלה שבהיותו "אל-מכשף" הוא יכול לשלוט בגולם עתיק ועוצמתי שלא יכול להשלט על ידי מכשפים. רייגרט מגלה אחר-כך שזס מוביל פלוגה שיוצאת לתקוף את בירת קריסנה, דבר שמכריח אותו לבחור צד בין שני חבריו, הוזל וזס.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר