חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 20 באפריל 2013

בלתי הפיך עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

בלתי הפיך עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"בלתי הפיך", סדרה קומית חדשה בכיכובה של עדי אשכנזי עוקבת אחר התמודדותם של בני זוג עם תינוקת, בדגש על הזוגיות ומה שנשאר ממנה אחרי ש 'שלושה קילו נוספים של אושר' מצליחים למוטט את הכל. "בלתי הפיך", נוצרה על ידי סיגל אבין ורענן שקד ובויימה על ידי סיגל אבין. לעדי אשכנזי מצטרפים מולי שולמן, איריס בר (בהופעה ראשונה על המסך הישראלי, אחרי שנים בארה"ב), שמואל וילוז'ני, גאלה קוגן, דורון נשר, יעל עמית , נועה קולר, גליה ישי ושלל הופעות אורח ובהם גם יניב ביטון, עדי נוימן, אפרת גוש, אושרת קוטלר, ששי קשת ועוד. עדי אשכנזי (רונה קליין) ומולי שולמן (אודי קליין) , זוג קרייריסטים, נרקיסיסטים, שכמו רבים מבני דורם, בחרו בהורות אחרי שבנו את חייהם וזוגיותם. המאמץ לשלב בין עולמם החדש כהורים טריים לבין עולמם הישן החופשי והסוער, מאלץ אותם שוב ושוב לרקום תכניות, מזימות ושקרים שכמעט תמיד נכשלים ומתפוצצים בפרצופם. לא רק בני הזוג חווים את השינוי אלא גם החברים שהופכים למפלט השפוי, הסבים שהופכים לבייביסיטר ללא תשלום והזוגיות שמועלת על המוקד .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר