חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 20 באפריל 2013

חניבעל עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

חניבעל עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
שרשרת של רציחות אכזריות מביאה את וויל גרהאם בחזרה ל-FBI ומערכת יחסים בינו לבין ד"ר חניבעל לקטר מתחילה. כאשר הבולשת לוקחת על עצמה תיק של היעלמויות של בחורות בקולג', ג'ק קרופורד (מגולם ע"י לורנס פישבורן) מגייס את וויל גרהאם כיועץ (מגולם ע"י יו דנסי) - מאבחן פלילי מוכשר בעל נקודת מבט מיוחדת על התנהגותם של רוצחים סדרתיים. ג'ק גם מגייס את הפסיכיאטר המבריק ד"ר חניבעל לקטר (מדס מיקקלסן). ג'ק לא מודע לכך שחניבעל לקטר הוא לא רק בין הרוצחים הסדרתיים המצליחים ביותר בעולם, אלא גם קניבל. וכאשר רוצח סדרתי חקיין מכה, וויל וחניבעל מקבצים כוחות כדי לאתר את העבריין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר