חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שני, 18 במרץ 2013

כלוב הזהב עונה 1 פרק 11 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

כלוב הזהב עונה 1 פרק 11 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) Kluv Hazahav 
אבי קושניר חוזר למסך במשחק טלוויזיוני חדש וזוגי, בו אחד מבני הזוג עונה על שאלות טריוויה. עם כל תשובה נכונה, נפתח חדר ענק ובו פרסים רבים, לזמן מוגבל. על בן הזוג השני לאסוף כמה שיותר פרסים מבלי להינעל בפנים. אז איך המשחק עובד? במשחק השחקנים נהנים מגן עדן אינסופי של פרסים נוצצים ומפתים, אך הם מוגבלים בזמן בו הם יכולים לשהות בתוכו. אחד מבני הזוג עונה על שאלות טריוויה, והשני אוסף את הפרסים. בפני השחקן עומדות דילמות רבות. האם להתחשב בבקשות האחר? האם לפעול לפי החלטותי בלבד? האם להתמקד בפרס יקר אחד או לאסוף כמה פרסים קטנים יותר? האם ללכת ";עד הקצה"; מבחינת הזמן וכך להרוויח יותר, או ללכת ";על בטוח"; ולקוות לטוב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר