חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שני, 18 בפברואר 2013

ירח דבש מטורף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

Just Marriedhe.jpg ירח דבש מטורף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2003 Just Married          ירח דבש מטורף (Just Married) הוא סרט קומדיה רומנטית אמריקאי משנת 2003, את הסרט ביים הבמאי שון לוי, וכתב סאם הארפר. בסרט מככבים אשטון קוצ'ר ובריטני מרפי. בשבוע הפתיחה של הסרט, הוא היה הראשון בשוברי הקופות, והרוויח באותו שבוע 17 מיליון דולר. הוא שהה ברשימת עשרת הסרטים שוברי הקופות במשך ארבעה שבועות.הסרט מספר את סיפורם של צעיר ממוצע שמתחתן עם צעירה ממשפחה עשירה, למורת רוחם של משפחת הצעירה הזוג מתחתן, כל הבאלגן מתחיל בירח הדבש שבמקום להיות חלומי הופך לסיוט אחד גדול ומצחיק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר