חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 2 בפברואר 2013

בוס בהסוואה עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה

בוס בהסוואה עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה הסדרה מבוססת על הפורמט הבינלאומי "UNDERCOVER BOSS" שמשודרת בהצלחה גדולה ברשת CBS האמריקאית. בכל אחד מפרקי הסדרה, מנהל בכיר של חברה ישראלית גדולה, יעזוב לשבוע אחד את המשרד הממוזג שלו, את המחשב והדוחות הכספיים וייצא להכיר מזווית חדשה את החברה בראשה הוא עומד. תחת זהות בדויה ובמסווה של עובד מן המניין הוא יעבור מסלול התמחות במחלקות השונות, הוא יפגוש את העובדים וישמע מה דעתם על הארגון בו הם עובדים מבלי לדעת שמולם עומד למעשה המנהל שלהם, הוא יפגוש את הארגון שלו באופן בלתי אמצעי במטרה לגלות את נקודות החוזק והמצוינות שלו כמו גם לחשוף נקודות חולשה ולטפל בהן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר