חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שבת, 12 בינואר 2013

ציפורים קטנות תרגום מובנה לצפייה ישירה

ציפורים קטנות תרגום מובנה לצפייה ישירה לילי (ג'ונו טמפל) ואליסון (קיי פנבייקר) נערות מתבגרות מעיר שכוחת אל (סלטון סיטי, קליפורניה) פוגשות חבורת נערים שבאים לביקור בעיר שלהן אך כשהם חוזרים ללוס אנג'לס. לילי להוטה לפגוש שוב את ג'סי (קייל גלנר) ולצאת מעיר הרפאים ומאלצת את חברתה הטובה ביותר אליסון להצטרף. השתיים מגלות שהעשב של השכן אינו ירוק יותר ושחבורת הנערים הם חלק בלתי נפרד מג'סי מה שחושף אותן לאלימות מסוג שלא הכירו.

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר