חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שלישי, 15 בינואר 2013

חייל אוניברסלי: יום הדין תרגום מובנה לצפייה ישירה

חייל אוניברסלי: יום הדין תרגום מובנה לצפייה ישירה "חייל אוניברסלי: יום הדין" הוא פרק נוסף, רביעי במספרו, בסדרת סרטי הפעולה עם ז'אן קלוד ואן-דאם ודולף לנדגורן "חייל אוניברסלי". כאשר ג'ון (סקוט אדקינס) מתעורר מהתרדמת שלו, הוא נחרד לגלות כי כל בני משפחתו נרצחו בטבח איום. רדוף זכרונות אימה מהאירוע, הוא נודר לנקום באיש שאחראי לדבר: לוק דברו (ז'אן קלוד ואן-דאם). בעודו מנסה לשחזר את פיסות המידע מזכרונו ולבנות תוכנית פעולה, הוא מגלה כי חייל בשם מגנוס עוקב אחריו. בינתיים, לוק ואנדרו סקוט (דולף לונדגרן) חוברים יחד כדי להלחם באנרכיה שמסתובבת בעולם ומתכננים להקים סדר עולמי חדש. התוכנית שלהם פשוטה, לדלל את החיילים החלשים על ידי קרבות עד המוות. שבסופם הם ישארו עם צבא חזק ונאמן. אך לפני שיוכלו לקלוט את אותם החיילים, לוק וסקוט צריכים לשמור על משנה זהירות, שכן, הממשלה השתילה בראשם של אותם החיילים זכרונות שישרתו אותה בעת הצורך. הדרך היחידה לסמוך על אותם החיילים תהיה לשחרר מראשם את הזכרונות. הכל הולך לפי התוכנית עד שג'ון מגיע, עם הזכרונות מליל הטבח.

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר