חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 4 ביולי 2013

מי מפחד מהזאב הרע לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מי מפחד מהזאב הרע לצפייה ישירה עם תרגום מובנה /  (2013) Big Bad Wolves
"מי מפחד מהזאב הרע"סרטם של אהרון קשלס ונבות פפושדובכיכובם של: ליאור אשכנזי, צחי גראד, רותם קינן ודבל'ה גליקמן, מנשה נוי,דביר בנדק, נתי קלוגר, גור בנטביץ', גיא אדלר, קייס נשראףבבתי הקולנוע החל מה- 15 באוגוסטתקציר הסרט:שביל ממתקים מוביל לגילוי גופתה של ילדה. זהו המקרה האחרון בשורה של מעשי רצח מצמררים.החשוד העיקרי ברצח, הוא מורה צעיר לתנ''ך שנעצר ושוחרר עקב אלימות שהופעלה עליו בזמן חקירתו.הבלש שהיה אחראי לתקרית המשטרתית המבישה, מחליט לפעול מחוץ לגבולות החוק על-מנת להביא את החשוד לצדק, אבל יש מי שמפריע לו בדרכו למטרה:אביה האבל של הנרצחת האחרונה שהחליט לצאת למסע נקמה פרטי ונוטף דם.

45 תגובות:

  1. איך רואייים????

    השבמחק
  2. איפה הקישור

    השבמחק
  3. סתם עבודה בעניים מפרסמים סרט ולא נותנים קישור וזה הכל רק כדי לקבל לייק יא חארות רמאים

    השבמחק

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר