חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שלישי, 18 ביוני 2013

בלינג רינג לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

בלינג רינג לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"בלינג רינג", מבוסס על סיפור אמיתי המגולל את סיפורם של קבוצת נערים ונערות משועממים מקליפורניה שהיו מבצעים מעקבים באינטרנט אחרי סלבריטאים כדי לבדוק אם הם נמצאים בבתיהם על-מנת לפרוץ לבתיהם ולרוקן את תכולתו מתכשיטים יקרי הערך. בין הבתים שנפרצו היו של פריס הילטון ולינדזי לוהן.

תגובה 1:

  1. היי, אתם שמים קישור לסרט אבל ברגע שלוחצים עליו לא מופיע דבר.. זה ככה כמעט בכל סרט חדש ששמתם .. (ניסיתי לראות האשליה, גנוב על המיניונים) אם עדיין אין את הסרט חבל סתם לאכזב את המבקרים .

    השבמחק

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר