חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 12 ביוני 2013

תהילה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

תהילה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
Fame גרסה חדשה וקצבית לסרט זוכה האוסקר משנת 1980, עם חידוש לשירים הנפלאים שנכתבו במקור וכן שירים חדשים שמלווים לאורך הסרט את הריקודים וסיפורי האהבה הסוערים.הסרט עוקב אחר קבוצת רקדנים, זמרים ושחקנים מוכשרים במשך ארבע שנים בתיכון לאומנות הבמה בניו יורק, מקום שמעניק להם את ההזדמנות לחיות את החלום ולהשיג את התהילה... אותה משיגים בכישרון, התמדה ועבודה קשה.בסביבה תחרותית שבה כל אחד מהתלמידים עומד למבחן הם צריכים גם להתמודד עם התקופה הסוערת של התיכון, שיעורי בית, חברויות, רומנטיקה וגילוי עצמי. כאשר כל תלמיד או תלמידה שואף לרגע משלו באור הזרקורים, הם מגלים למי מהם יש את הכישרון המולד והמשמעת העצמית כדי להצליח.בעזרת האהבה והתמיכה של החברים הם יגלו מי ישיג את ה... תהילה.עם קיי פיינבקר ("סאמרלנד"), קלסי גרמר ("פרייזר"), מייגן מולאלי ("וויל וגרייס"), דבי אלן ("תהילה"), בבה ניווורת' ("איך להיפטר מבחור ב-10 ימים"), אשר בוק, נטורי נאוגטון ("נטוריוס"), אנה מריה פרז דה טגלה ("האנה מונטנה"), קרינגטון פיין, וולטר פרז ("אורות ליל שישי"), קריסטי פלורס, פול לקינו ("עולם אחר") ופול מקגיל.

תגובה 1:

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר