חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שלישי, 16 באפריל 2013

הטייס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הטייס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה 
דרמה ביוגרפית המתמקדת בתקופה בחייו של הווארד יוז, מיליונר, טייס ויזם עסקי אמריקאי. 
הסרט חוזר לתקופה שבין אמצע שנות העשרים דרך שנות הארבעים, כשההעזה של יוז והתשוקה שלו לטיסה דחפה אותו לחלוציות הן בתחום התעופה והן בתחום הקולנוע. 
תקופה של המצאה נועזת, סיפורי אהבה סוערים ומאבקים פראיים בין מעצמות כלכליות היא גם הזמן בו האמביציה הבלתי נלאית של יוז פגשה לראשונה את מחיר התהילה ואת האובססיה שלו לשלמות.
עם ליאונרדו דיקפריו ("טיטאניק"), קייט בלאנשט ("ההוביט", "דג קטן"), קייט בקינסייל, ג'וד לאו, אלק בולדווין, אלן אלדה וג'ון ס. ריילי.
ביים מרטין סקורסזה ("שאטר איילנד", "החבר'ה הטובים").
הסרט זכה ב-35 פרסים והיה מועמד ל-46 פרסים נוספים בפסטיבלים וטקסים ברחבי העולם.
בין הזכיות ניתן למצוא 5 פרסי אוסקר, 3 פרסי גלובוס הזהב ו-4 פרסים של האקדמיה הבריטית לקולנוע.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר